Reisikindlustus - PZU Kindlustus
kodukindlustus
Liiklus
 
kodukindlustus
Kasko
 
kodukindlustus
Kodu
 
kodukindlustus
Reis
 

Reisikindlustus

Muretuks reisimiseks soovitame teil soetada planeeritavale reisile sobiva kehtivusaja ja kaitseulatusega reisikindlustuse. PZU Reisikindlustus katab ootamatud ja ettenägematud õnnetusjuhtumid või haigestumised välismaal, reisikindlustusega on ka kaetud reisitõrked ja pagas.

Pakume nii lühiajalist reisikindlustust kui ka korduvreisikindlustust ning te saate valida endale sobiva kindlustusperioodi, mis võib ulatuda ühest päevast kuni ühe aastani.

Kindlustuskaitse ulatus ja kindlustuspiirkond valige alati vastavalt reisi sihtkohale ja iseloomule.

 

Kindlustuspiirkonnad:

 • Põhjamaad, Läti ja Leedu
 • Euroopa va Egiptus, Türgi
 • Euroopa sh Egiptus, Türgi
 • Kogu maailm va Austraalia, Kanada, USA
 • Kogu maailm sh Austraalia, Kanada, USA
 • Venemaa
 • Valgevene
 • Ukraina

 

Kindlustuskaitsed:

 • Meditsiiniabi kaitse kindlustusjuhtumiks on ootamatu ja ettenägematu õnnetusjuhtum või haigestumine väljaspool alalist elukohariiki.
 • Pagasi kaitse kindlustusjuhtumiks on pagasi vargus ja röövimine; pagasi purunemine või kaotsiminek transpordifirma süül; pagasi kannatada saamine või hävimine õnnetusjuhtumiga kaasnevalt või loodusjõududest tingituna; pagasi hilinemine transpordiettevõtte süül.
 • Reisitõrke kindlustusjuhtumiks on reisi tühistamisega seonduv otsene materiaalne kahju või reisi katkemisega seonduvad vältimatud sõidu-ja majutuskulud.

Eraldi on võimalik soetada meditsiiniabikindlustust.
Samuti saab ennast kindlustada ka ainult reisitõrke vastu või sõlmida eraldi pagasikindlustuse leping.

 

Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega.

Täpsema teabe saamiseks helistage PZU klienditeeninduse numbril 1526 või küsige pakkumist 

Kindlustusteenuse pakkuja on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaal, kuuludes rahvusvahelisse PZU Gruppi, kasutab Eestis PZU kaubamärki. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot tel. 1526.

X


Alates 2013. aastast Eestis tegutsev PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe

PZU on usaldusväärne kindlustusgrupp, mis tugineb 200-aasta pikkusele kogemusele. Riiklik ettevõte PZU SA (Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna) asutati 1803. aastal ning see oli esimene kindlustusselts Poolas.

PZU SA on Poola suurim kindlustusselts nii käibe, klientide arvu, müügivõrgu, töötajate kui ka partnerite arvu poolest. Teenused hõlmavad elu- ja kahjukindlustust, pensionivara haldust, investeerimisfonde ja säästmis- ja kogumistooteid.

PZU on üks Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaid kindlustusgruppe, mis on lisaks Poolale esindatud Ukrainas, Leedus, Lätis ja Eestis.
Eesti turule sisenes ettevõte 2013. aastal ning omandas 2014. aastal RSA kindlustusgrupi varad Poolas, Lätis, Leedus ja Eestis, millega saavutas turuliidri positsiooni ka Baltikumis.

PZU on 2010. aastast börsiettevõte. 2014. aasta esimeses pooles ulatus PZU Groupi brutopreemiate maht 8,438 miljardi zlotini (2,03 miljardit eurot) ning puhakasum oli 1,72 miljardit zlotti (0,41 miljardit eurot).

Reitinguagentuur Standard & Poor’s hindab pikaajalist PZU krediidi- ja finantstugevust reitinguga A; reitingu väljavaade on stabiilne.

 

Info PZU SA kohta

Põhikirjajärgne kapital 86 352 300 Poola zlotti (umbes 21 miljonit eurot), aktsiakapital 86 352 300 Poola zlotti
Aadress: Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA) Jana Pawła II 24 00-133 Warszawa
Poola registrikood: 526-025-10-49
www.pzu.pl.

 

Codan Forsikring A/S Eesti filiaali (RSA Kindlustus) äritegevus, sh kõik kindlustuslepingud, on ettevõtte ülemineku käigus läinud üle UAB DK "PZU Lietuva" Eesti filiaalile (PZU Kindlustus), kellel on ülemineku järgselt õigus teatud aja jooksul pakkuda kindlustustooteid ka RSA kaubamärgi alt.

PZU Kindlustus sisenes eesti turule 2013 aastal. Ettevõtte eesmärgiks on olla kõige suurema kliendirahuloluga kahjukindlustusselts Eesti turul, tegutsedes laia tootesortimendiga üleriigiliselt enamuses turusegmentides. Kui soovid kuuluda kiiresti areneva rahvusvahelise ettevõtte meeskonda ning oled huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, siis saada oma CV ja sooviavaldus e-kirja teel personal@pzu.ee. Sinu loal hoiame sinu poolt saadetud info alles, et sobiva töökoha tekkimisel saaksime sinuga ühendust võtta.  

Praktikakohad

Kui oled õpihimuline noor, kes alustamas oma tööalast karjääri ning arvad, et võiksid olla huvitatud töötamisest kindlustusvaldkonnas, tule ja pane end proovile meie müügiosakonnas – pakume sulle võimalust harjutada müügitööd ning testida enda sobivust sellel erialal. Huvi korral võta ühendust meie personaliosakonnaga aadressil personal@pzu.ee.

PZU Kindlustus soovib edendada liikluskultuuri ning tegeleb aktiivselt ühiskonna harimisega kahjuennetuse osas

Aastal 2013 alustasime koostööd Laste Liiklusmängukeskusega, kus 3-10 aastased lapsed saavad läbi mängulise liikluslinnaku õppida liikluses hakkama saama. Lisaks toetame ka keskuses läbiviidavaid jalgratturi lubade koolitusi.

Aastatel 2009 - 2010 viisime koostöös Maanteeametiga läbi helkuri kandmise tähtsust meelde tuletava kampaania "Saada sõbrale helkur!"

preload images preload images preload images preload images